سوالات متداول

بله! در صورتی که شما قادر به نواختن و خواندن هر کدام از آکوردهای سایت لامینور هستید، می توانید با ضبط ویدئو از خودتان ( کادر تصویر می تواند بدون صورت یا با صورت -با توجه به تمایل شخصی شما-باشد) و ارسال به آی دی تلگرام @Jalalbarabadi88 آن را بدست ما برسانید. تیم لامینور پس از بررسی ویدئو ارسالی شما و تایید آن، ویدئو نوازندگیتان را در سایت با نام شما آپلود خواهد کرد.
یکی از ویژگی های وبسایت لامینور، مشارکت کاربران در وارد کردن آکوردهاست. به این ترتیب که هر شخص قادر است آکورد مورد علاقه اش را در سایت بارگذاری کند. پس از آن، آکوردها برای همیشه در از طریق وبسایت در دسترس خواهند بود و کاربران میتوانند از هرمکان و در هر زمان آکورد های موجود را مشاهده کنند.
نحوه وارد کردن آکورد در سایت بسیار ساده بوده و شما می توانید در صفحات هنرمندان یا ترانه ها بر روی دکمه سبز رنگ (در بالای صفحه) که دارای عنوان " مشارکت در تکمیل این صفحه" میباشد کلیک کنید و از این طریق متن آهنگ مورد نظرتان را به همراه آکورهای آن ارسال کنید. پس از ارسال آکورد توسط کاربران، نهایتا تیم لامینور آکورد های ارسالی را ویرایش و بررسی خواهد کرد. همچنین در صورت تایید آکورد، ایملی مبنی بر تایید آکورد ارسالی شما به ایمیلتان فرستاده خواهد شد.